Dodatki, których będziesz potrzebować na ostatnim etapie ślubnych przygotowań.

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju pudełka oraz księgi wpisów gości.

Pudełka na ciasto

Pudełka na ciasto, czyli popularne opakowania na gościńce. Rozdawane zwykle gościom na koniec przyjęcia. Wybierz gładkie pudełko, białe, w kolorze złotym czy srebrnym. Możesz wybrać również pudełko z etykietą, która będzie zawierała motyw przewodni Twojej papeterii ślubnej.

Pudełka na koperty

Kolejna istotna rzecz, bez której trudno się obyć podczas organizacji ślubu i wesela, to pudło na koperty. Jest to doskonałe narzędzie do zbierania kopert od gości. Dzięki naszemu spersonalizowanemu pudełku wszystkie koperty będziecie mieli w jednym miejscu!

Pudełka na alkohol

W tej kategorii znajdziesz również pudełka, które przydadzą Ci się, jeżeli na koniec wesela wręczasz również gościom alkohol w prezencie.

Pudełko na alkohol może zostać opatrzone etykietą z motywem Twojej papeterii.

Księgi gości

Zamów spersonalizowaną księgę na wpisy gości!

Księga gości to doskonała pamiątka z dnia Waszego ślubu. Możesz zamówić klasyczną księgę na wpisy, doskonale sprawdzi się również księga gości na zdjęcia np z fotobudki. Życzenia od gości i zdjęcia stworzą pamiątkowy album, do którego z chęcią będziecie wracać po latach.

 • Księgi gości

  Księgi gości (5)

  Księgi w twardej oprawie, z ozdobną etykietą na froncie. Doskonała pamiątka dnia ślubu.
 • Pudełka na ciasto

  Pudełka na ciasto (16)

  Pudełka na ciasto do samodzielnego złożenia, w dwóch rozmiarach, wykonane z powlekanego kartonu z atestem do kontaktu z żywnością. Na froncie pudełka ozdobna etykieta dopasowana do stylistyki wesela.
 • Pudła na koperty

  Pudła na koperty (4)

  Ozdobne pudła wykonane z powlekanego kartonu, z ozdobną etykietą dopasowaną do stylistyki wesela.