Jak zamawiać w naszym sklepie internetowym?

PONIŻEJ ZAJDZIESZ WSKAZÓWKI, JAK ZAMAWIAĆ PRODUKTY SPERSONALIZOWANE (ZAPROSZENIA, WINIETKI, KSIĘGI GOŚCI ITD.):

#Mail

#Formularz

#Projekt

#Akceptacja projektu

#Realizacja

Napisz do nas maila na kontakt@bestmoments.pl, w treści wiadomości wskaż jakie produkty Cię interesują.

*RADA: żeby wskazać interesujące Cię produkty, możesz w mailu kopiować nam linki do nich z naszego sklepu

W odpowiedzi na Twoją wiadomość wyślemy Ci formularz do wypełnienia. Ważne jest staranne wypełnienie formularza i wpisanie wszystkich danych, by cała procedura przebiegła jak najsprawniej.

Na podstawie formularza podsumujemy zamówienie do opłacenia.

*RADA: nie zapomnij o podaniu swojego adresu dla kuriera lub adresu paczkomatu, w którym chcesz odebrać przesyłkę, oraz numeru kontaktowego. Przecież wszystkim nam zależy, żeby przesyłka jak najszybciej do Ciebie trafiła

W kolejnych wiadomościach mailowych prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji, poprzez opcję „odpowiedz”

W ciągu 3 dni roboczych od złożenia i opłacenia zamówienia wyślemy do Ciebie wstępny projekt z prośbą o akceptację i ewentualne uwagi.

Po otrzymaniu od Ciebie informacji zwrotnej wprowadzamy poprawki i wysyłamy ostateczny projekt.

*RADA: uważnie przyjrzyj się projektowi pod względem graficznym, ale i treści. To Ty najlepiej znasz szczegóły swojej uroczystości i wiesz jak to wszystko powinno być zapisane
W cenie produktu masz maksymalnie 3 drobne poprawki projektu.

Jeśli projekt spełnił Twoje oczekiwania i nie masz już żadnych zastrzeżeń, ruszamy z realizacją.

*RADA: pamiętaj, że akceptacja projektu oznacza, że wszystko będzie wydrukowane dokładnie tak jak w ostatniej zatwierdzonej wizualizacji.

Czas realizacji zamówienia zwykle wynosi około 5 dni roboczych, zależy od wielkości zamówienia i ilości bieżących zleceń.

Wskazówki jak zamawiać

1.

Przy zamawianiu zaproszeń w formularzu należy podać imiona i nazwiska gości dokładnie w takiej formie w jakiej mają się pojawić na zaproszeniu (ważna jest kolejność wymienionych osób w danym zaproszeniu oraz odmiana imion i nazwisk)
Nie zapomnij o dodaniu formy grzecznościowej do nazwisk, jeżeli ma się znaleźć ona w treści personalizacji (np. Sz. P. Anna Kowalska, Ksiądz Marcin Nowak, Wujek Janek)

2.

Staramy się, aby zamówienie w naszym sklepie było dla Was jak najłatwiejsze i najprzyjemniejsze, dlatego jeżeli potrzebujecie, na naszej stronie znajdziecie przykładowe teksty i cytaty– możesz wykorzystać nasze propozycje albo ułożyć własne.

3.

Standardowe zaproszenie może składać się z kilku elementów:
a) Cytat lub wierszyk
b) Informacja o uroczystości kościelnej
c) Informacja o przyjęciu weselnym
d) Prośba dot. prezentów, kwiatów
e) Prośba o potwierdzenie przybycia

4.

Zastanów się, czy wszyscy goście zaproszeni będą na wesele – jeśli nie, zamów dodatkowo wersję bez informacji o przyjęciu weselnym (tzw. zawiadomienie).

5.

Jeśli chcesz samodzielnie wypełnić nazwiska gości możemy pozostawić wykropkowane lub puste miejsce – NAWET JEŚLI DECYDUJESZ SIĘ NA WYDRUKOWANIE NAZWISK, WARTO ZAMÓWIĆ CHOCIAŻ KILKA SZTUK TAKICH PUSTYCH ZAPROSZEŃ, ŻEBY MÓC KOGOŚ DOPISAĆ DO LISTY GOŚCI

*pamiętaj, że minimum logistyczne dla zamówienia zaproszeń to u nas 20 sztuk, więc jeżeli przegapisz możliwość zamówienia kilku zapasowych zaproszeń na tym etapie, po realizacji zamówienia możliwe będzie dodrukowanie wyłącznie od minimalnej ilości.

6.

Wiemy jak ważna jest spójna koncepcja uroczystości, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wszystkie dodatki do siebie pasowały. Jeśli podoba Ci się dany projekt, ale kolor papieru lub wstążki Ci nie pasuje, napisz do nas – spróbujemy dobrać coś w innej kolorystyce.

7.

Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości jak zamawiać, albo potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu formularza, skontaktuj się z nami 😉

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie swojego wymarzonego projektu, postaramy się go przygotować specjalnie dla Ciebie – napisz tylko do nas jak wyobrażasz sobie swoją uroczystość 😉

Skontaktuj się przez FacebookInstagram lub maila kontakt@bestmoments.pl

Pamiętaj!

Jesteśmy otwarte na nowe wyzwania! Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości lub masz jakiś nietypowy pomysł bardzo chętnie Ci w tym pomożemy! Wiemy jak czasochłonne i stresujące jest organizowanie przyjęć, dlatego naszym głównym celem jest sprawienie by Twoja uroczystość pozostała niezapomniana. Jeśli z jakiegoś powodu produkt nie spełnił Twoich oczekiwań napisz do nas, postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie