Jak zamawiać

Jeżeli chcesz zamówić produkty spersonalizowane (zaproszenia, winietki, księgi gości itd.):

 1. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z opcji „zapytaj o produkt” – w treści wiadomości wskaż jakie produkty Cię interesują ***NOWOŚĆ*** porozmawiaj z naszym konsultantem online, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości! :)
 2. W odpowiedzi na Twoją wiadomość odeślemy Ci formularz do wypełnienia, który należy odesłać do nas na adres kontakt@bestmoments.pl,
 3. W ciągu 3 dni roboczych wyślemy do Ciebie wstępny projekt z prośbą o akceptację i ewentualne uwagi
 4. Po otrzymaniu informacji wprowadzamy poprawki i wysyłamy ostateczny projekt
 5. Jeśli projekt spełnił Twoje oczekiwania i nie masz już żadnych zastrzeżeń to czekamy na płatność za zamówienie. Pamiętaj, że akceptacja projektu oznacza, że wszystko będzie wydrukowane dokładnie tak jak w ostatniej zatwierdzonej wizualizacji.
 6. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie bierzemy się za realizację Twojego zamówienia – termin realizacji ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i informujemy Cię o nim przed ostateczną akceptacją (zazwyczaj około 5 dni roboczych).

 Kilka wskazówek, które ułatwią nam pracę, a Wam zapewnią szybszą realizację zamówienia ;)

 1. Przy zamawianiu zaproszeń w formularzu należy podać imiona i nazwiska gości dokładnie w takiej formie w jakiej mają się pojawić na zaproszeniu (ważna jest kolejność wymienionych osób oraz odmiana imion i nazwisk)
 2. Staramy się, aby zamówienie w naszym sklepie było dla Was jak najłatwiejsze i najprzyjemniejsze, dlatego pod każdym personalizowanym produktem znajdziecie gotowe teksty, cytaty i wierszyki do pobrania - możesz wykorzystać nasze propozycje albo ułożyć własne.
 3. Standardowe zaproszenie składa się z kilku elementów:

- Cytat lub wierszyk

- Informacja o uroczystości kościelnej

- Informacja o przyjęciu weselnym

- Prośba dot. prezentów, kwiatów

- Prośba o potwierdzenie przybycia

  Masz jakiś niestandardowy pomysł? To świetnie, bo poszczególne elementy możesz dowolnie usuwać/przestawiać/dodawać nowe ;)

 1. Zastanów się, czy wszyscy goście zaproszeni będą na wesele – jeśli nie, zamów dodatkowo wersję bez informacji o przyjęciu weselnym (tzw. zawiadomienie).
 2. Jeśli chcesz samodzielnie wypełnić nazwiska Gości możemy pozostawić wykropkowane miejsce – nawet jeśli decydujesz się na wydrukowanie nazwisk warto zamówić chociaż kilka sztuk takich pustych zaproszeń, żeby móc kogoś dopisać do listy gości
 3. Wiemy jak ważna jest spójna koncepcja uroczystości, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wszystkie dodatki do siebie pasowały – jeśli podoba Ci się dany projekt, ale kolor papieru lub wstążki Ci nie pasuje, napisz do nas – spróbujemy dobrać coś w innej kolorystyce.
 4. W mailowych wiadomościach prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji poprzez opcję „Odpowiedz”.
 5. Jeśli masz jakieś wątpliwości albo potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu formularza skontaktuj się z nami ;)

Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie swojego wymarzonego projektu postaramy się go przygotować specjalnie dla Ciebie – napisz tylko do nas jak wyobrażasz sobie swoją uroczystość ;)

Jesteśmy otwarte na nowe wyzwania, więc jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości lub masz jakiś nietypowy pomysł bardzo chętnie Ci w tym pomożemy!

Wiemy jak czasochłonne i stresujące jest organizowanie przyjęć, dlatego naszym głównym celem jest sprawienie by Twoja uroczystość pozostała niezapomniana. Jeśli z jakiegoś powodu produkt nie spełnił Twoich oczekiwań napisz do nas, postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe